Wentylowane siedzenia

<<

Riddickosa

Dołączenie: 03 Maj 2018 18:42

Post 17 Maj 2018 13:12

Wentylowane siedzenia

Witam Koledzy,
Mam pytanie odnosnie foteli Recaro.
Zakupilem ostatnio dla mnie nowa insignie Opc z 2014roku. W standardzie mam podgrzewane fotele ale na wyswietlaczu dotykowym widze ta druga opcje ktora mysle tez moglaby sie przydac. Po konsultacja i przeszukaniu neta nie znalazlem odpowiedzi jak to zrobic badz kto mi moze w tym pomoc.
Co do siedzen Recaro. Maja dziurki wiec stwierdzam ze maja taka opcje ale chyba ktos nie doplacil. W salonie gdzie kupilem auto Pan(Niemiec) wytrzeszczyl oczy ze niby da sie tak zrobic i stwierdzil mi ze jak sie da to tylko drogo ale coz -salon spoko maja mechanike pojazdow ale elektryka/elektronika im tam brakuje badz poprostu nie zatrudnil jeszcze Polskiego fachowcy.
Moze jest ktos w stanie mi pomoc albo nakierowac mnie na osoby ktore sa w stanie wlaczyc ta funkcje?
Mieszkam w niemczech ale z racji rodzinych bywam na slasku- wiec bylbym wdzieczny o jakies info badz polecenie.
<<

norbi333

Dołączenie: 23 Paź 2013 18:40

Post 17 Maj 2018 18:23

Re: Wentylowane siedzenia

Recaro nie miało wentylowanych foteli
Jest Insignia polift biturbo 227 koni i Insignia 2.0 Biturbo przedlift 236 koni

Forum Opel Insignia poleca:

<<

Riddickosa

Dołączenie: 03 Maj 2018 18:42

Post 17 Maj 2018 19:15

Re: Wentylowane siedzenia

A jak bym sobie kupil taki odpowiedni. To moze ktos ma namaiary na kogos kto jest w stanie to podpiac

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Elektryka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości