Brak oświetlenia w bagazniku sedan

<<

stefan1115

Dołączenie: 18 Sty 2016 16:01

Post 18 Sty 2016 16:09

Brak oświetlenia w bagazniku sedan

Witam.
Chciałbym Was drogich forumowiczów prosić o pomoc.Jakiś czas temu przestało działać mi oświetlenie w bagażniku i nie wyskakuje komunikat na komputerze "Bagażnik otwarty".Czy ktoś z was wie gdzie znajduje się mikro styk odpowiedzialny za zamkniecie obwodu lampki??Dodam ze oświetlenie w kabinie działa wiec bezpiecznik jest sprawny.Lampka tez nie jest przepalona.
Proszę o pomoc w tej kwestii.
Pozdrawiam
<<

skorulskijacek

Dołączenie: 29 Maj 2016 14:40

Post 31 Paź 2016 15:33

Re: Brak oświetlenia w bagazniku sedan

Witam! Niestety odpowiedzi nie znam, natomiast mam taki sam problem jak Kolega i dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy coś udało się w tej materii zaradzić?

Forum Opel Insignia poleca:

<<

skorulskijacek

Post 12 Sty 2017 08:51

Niestety - nie mam odpowiedzi nadal, czemu oświetlenia brak? Pytanko, Kolega może u siebie znalazł przyczynę usterki?
<<

skorulskijacek

Post 08 Mar 2017 10:32

Witam! Byłem z tym brakiem oświetlenia bagażnika przy okazji wymiany oleju w ASO i szpecjalista po obejrzeniu (przemierzeniu wiązek) stwierdził, iż na 99% to wina zamka, który powinien wysyłać, czy odbierać elektroimpuls o otwarciu klapy a tego nie robi i "widzimy ciemność". Nowy zamek ok 400 PLN + 100PLN robocizna. Za 500 PLN to się chyba nie kalkuluje tego robić? Ale jest, przynajmniej dla mnie, WKURZAJĄCE!. Pozdrawiam!

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Elektryka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości