Woda pod nogami pasażera

<<

mars45

Dołączenie: 18 Paź 2018 09:14

Post 18 Paź 2018 10:21

Woda pod nogami pasażera

Witam,

temat wody w Isi był poruszany już wiele razy czy to woda w kole zapasowym, w drzwiach czy pod nogami pasażera - spowodowana klimatyzacją.
Ja mam jednak problem, którego nie wyczytałem nigdzie. Mianowicie woda dostaje się poprzez "gąbkę" pod nogami pasażera - załączam zdjęcie.

Image

Image

Image

Każde mycie auta na myjni, czy deszcz powoduje, że ta gąbka jest mokra i woda dostaje się do środka.
Latem po mocnych opadach, wodę miałem aż pod nogami tylnego pasażera !
Czy ktoś może miał jednak taki problem lub wie co może być jego przyczyną ? drzwiami się nie dostaje, klimatyzacja ok..

czy jakieś kanały odprowadzające wodę z podszybia mogą być zapchane i woda dostaje się do środka ?

Pozdrawiam, z góry dzięki za pomoc ;)
<<

MarTech

Dołączenie: 02 Kwi 2018 19:46

Post 18 Paź 2018 18:23

Re: Woda pod nogami pasażera

mars45 napisał(a):czy jakieś kanały odprowadzające wodę z podszybia mogą być zapchane i woda dostaje się do środka ?

Tak. Woda może się dostawać przez filtr kabinowy. Wyjmij i zobacz czy suchy - jeśli mokry to odpływy. Jeśli suchy to trzeba szukać nieszczelności w obrębie szyby czołowej lub uszczelnienia ściany grodziowej (wypadkowa przeszłość).

Forum Opel Insignia poleca:

<<

mars45

Dołączenie: 18 Paź 2018 09:14

Post 18 Paź 2018 21:15

Re: Woda pod nogami pasażera

ok, dziękuję za odpowiedz :)
będę szukać przyczyny ...

Pozdrawiam

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Nadwozie i wnętrze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości