Wycieraczki do szyb

<<

IIRAVAII

Dołączenie: 05 Lis 2013 22:07

Miejscowość: Kraków

Post 14 Gru 2013 20:40

Re: Wycieraczki do szyb

Dzięki Bogu nie mam porysowanej szyby... Widocznie poprzedni właściciel był ślepy i nie przeszkadzało mu że wycieraczki prawie wogóle nie zbierają wody
<<

miroslawus

Dołączenie: 20 Lis 2009 10:02

Post 16 Gru 2013 11:02

Witam
Panowie ja zakupiłem wycieraczki (na zimę czyli zawsze kupuje tańsze) polskiej firmy http://www.flashwipers.pl/ koszt jednej wycieraczki to 20zł. Cena śmieszna, ale powiem Wam, że mile mnie zaskoczyły. Cichutkie i dobrze wszystko ogarniają z szyby. Nie widzę jak na razie różnicy pomiędzy tymi, a oryginalnymi używam ok 1,5miesiąca. Pewnie mają krótszą żywotność, ale to tylko na zimę, a może jak się sprawdzą to zostaną na dłużej:)

Forum Opel Insignia poleca:

<<

Adaxis

Dołączenie: 30 Cze 2013 00:31

Miejscowość: Kraków

Post 16 Gru 2013 13:22

Ja zmieniam tylko po zimie...
miroslawus - też ciekawy jestem czy wytrzymają rok.
Cosmo 2.0 CDTI 160 KM ecoFLEX
<<

SklepMartec_pl

Dołączenie: 05 Wrz 2013 11:46

Post 17 Gru 2013 14:09

A ja zmieniam wtedy kiedy po prostu sytuacja tego wymaga,nie tylko po zimie ale i na lato kilka razy się zdarzyło po burzliwym sezonie oraz ich intensywnym użytkowaniu. Tylko że takie za około 20zl nie do końca sie sprawdzą,warto pomyśleć o czymś naprawde solidnym.
<<

miroslawus

Dołączenie: 20 Lis 2009 10:02

Post 17 Gru 2013 19:15

SklepMartec_pl napisał(a):A ja zmieniam wtedy kiedy po prostu sytuacja tego wymaga,nie tylko po zimie ale i na lato kilka razy się zdarzyło po burzliwym sezonie oraz ich intensywnym użytkowaniu. Tylko że takie za około 20zl nie do końca sie sprawdzą,warto pomyśleć o czymś naprawde solidnym.

Dlaczego od razu mówisz, że za dwie dychy się nie nadają?? Miałeś takie, które podałem w linku, że wyrażasz taką opinię? To, że tańsze nie znaczy, że gorsze. Wypróbuj potem oceń! Bosch niby firmowe i za 90 zł, a tak naprawdę są gó...o warte i to moja opinia po używaniu tych wycieraczek.
<<

jarecki

Dołączenie: 06 Lut 2013 20:27

Post 17 Gru 2013 20:34

miroslawus napisał(a):
SklepMartec_pl napisał(a):A ja zmieniam wtedy kiedy po prostu sytuacja tego wymaga,nie tylko po zimie ale i na lato kilka razy się zdarzyło po burzliwym sezonie oraz ich intensywnym użytkowaniu. Tylko że takie za około 20zl nie do końca sie sprawdzą,warto pomyśleć o czymś naprawde solidnym.

Dlaczego od razu mówisz, że za dwie dychy się nie nadają?? Miałeś takie, które podałem w linku, że wyrażasz taką opinię? To, że tańsze nie znaczy, że gorsze. Wypróbuj potem oceń! Bosch niby firmowe i za 90 zł, a tak naprawdę są gó...o warte i to moja opinia po używaniu tych wycieraczek.

Moja opinia , Bosch-owskim wycierkom mowimy nie :D , zmecze je przez zime i pomyslimy jakie beda nastepne.
<<

sliver001

Dołączenie: 01 Maj 2013 19:19

Post 17 Gru 2013 20:59

A ja po przeczytaniu pozytywnych opinii na innym forum motoryzacyjnym o płaskich wycieraczkach Unipoint Areo skusiłem się na komplet za 50zl z wysyłką z alledrogo i po 2 miesiącach pójdą do kosza. Kupiłem już Boscha bo miałem takie w Vectrze i byłem zadowolony ale jeszcze nie chciało mi się ich zmienić :D O Boschach mogą być różne opinie bo podobno jest sporo podróbek więc zwracajcie uwagę od kogo kupujecie.
<<

luk59

Dołączenie: 16 Sie 2013 20:28

Post 17 Gru 2013 21:12

A ja na zimę zrobiłem eksperyment i kupiłem takie:
http://allegro.pl/wycieraczki-hybrydowe ... 33717.html
są za śmieszne pieniądze, obudowa hybrydowa przypominająca ori. Jak na razie jestem zadowolony, zobaczę jak długo wytrzymają i jak przeżyją zimę.
Insignia ST
<<

XGrzesX

Dołączenie: 06 Lut 2014 21:47

Post 23 Cze 2015 23:35

wiem, ze z przodu fabrycznie montowane sa wycieraczki Denso. A jaka wycieraczka jest fabrycznie z tyłu ?
<<

kasza

Dołączenie: 10 Lis 2014 10:18

Post 30 Cze 2015 06:10

XGrzesX napisał(a):wiem, ze z przodu fabrycznie montowane sa wycieraczki Denso. A jaka wycieraczka jest fabrycznie z tyłu ?

Ta tutaj powinna pasować: https://www.motointegrator.pl/produkty/ ... 259-500-mm
Wycieraczki Valeo to też wyższa półka. Dobrze zbiera wodę i jest trwała. Kurierem będzie Cię to kosztowało około 12 zł, istnieje też opcja odbioru własnego w warsztacie partnerskim, wtedy jest za free.
PoprzedniaNastępna

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Nadwozie i wnętrze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości