Radio cd300 dotykowy wyświetlacz. Bluetooth+zmieniarka pomoc

<<

EdiCzk

Dołączenie: 16 Maj 2018 20:42

Post 16 Maj 2018 21:03

Radio cd300 dotykowy wyświetlacz. Bluetooth+zmieniarka pomoc

Witam. Moze ktos mial taki problem z radiem w insignii. Mianowicie na panelu radia napisany jest model cd300. Radio posiada dotykowy wyswietlacz(wszystko jest sprawne raguje na dotyk). W schowku pasazera znajduje sie zmieniarka, wyjscie usb, wyjscie sd, klilka roznych kolorow "czincz" , i dwa dodatkowe przewody usb. Po podlaczeniu pendrive z muzyka wszystko wczytuje, ale nie slychac ale odtwarza... Nie próbowałem z filmami, bo jesli mp3 nie slychac w glosnikach to filmow raczej tez nie. Ponadto plyty ktore wlozy sie do radia cd300 odtwarza bez problemu. Jest jesscze kabel aux wychodzacy z podlokietnika, ktory tez nie raguje. Dodatkowo jest bluetooth, ktory laczy sie z telefonem wodac jak ktos dzwoni, ale gdy odbiram to nie slychac nikogo w glosnikach ani w telefonie. Mnie slychac.
Moge wrzucic zdjecia radia i schowka. Takze moge podrzucic vin.
Pozdr
<<

coren

Dołączenie: 10 Kwi 2018 12:16

Post 05 Cze 2018 10:32

Re: Radio cd300 dotykowy wyświetlacz. Bluetooth+zmieniarka pomoc

Nie wydaje mi się, żeby CD300 miało dotykowy ekran, a tym bardziej wystające chinche w schowku.

Podejrzewam, że masz radio wymienione na coś od chińczyków -> https://pl.aliexpress.com/wholesale?cat ... gnia+radio
Skoro nie gra, to najpierw sprawdziłbym przewody za radiem, czy coś się nie wypięło, ewentualnie skontaktował z osobą, która to radio montowała, czy ma jakieś sugestie, bo może już miała takie problemy.

Forum Opel Insignia poleca:

<<

MichaelWaf

Dołączenie: 17 Cze 2018 21:11

Miejscowość: Virgin Islands

Post 04 Sie 2018 02:43

Radio cd300 dotykowy wyswietlacz Bluetoothzmieniarka pomoc

Moze niepomoge za wiele ale napisz jakie masz radio bo slyszalem ze chinczyki niektore maja duzy problem z radiem
<<

EdiCzk

Dołączenie: 16 Maj 2018 20:42

Post 10 Sie 2018 14:23

Re: Radio cd300 dotykowy wyświetlacz. Bluetooth+zmieniarka pomoc

Wszystko gra.dzieki za pomoc auto bylo z danii i tam to zamontowali...

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Car audio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość