Lokalizator GPS

<<

bashbash

Dołączenie: 17 Sty 2015 22:04

Post 28 Sty 2015 01:03

Lokalizator GPS

Hi,

Czy ktoś z Was ma zamontowany lokalizator GPS? Jeśli tak to jaki model, nie znalazłem żeby ten temat był naruszony wcześniej.

Ktoś coś ?

Pozdrawiam
<<

demax

Dołączenie: 16 Gru 2014 12:03

Post 28 Sty 2015 10:51

Re: Lokalizator GPS

Ciekawy temat. Też się zastanawiam nad zakupem. Tylko, że podobno bardzo łatwo zagłuszyć taki lokalizator. No chyba, że złodziej nie jest świadomy aby takie urządzeni było zamontowane w samochodzie.

Forum Opel Insignia poleca:

<<

kubasx4

Awatar użytkownika

Dołączenie: 06 Mar 2015 18:06

Post 13 Mar 2015 11:34

Może kapeczkę odkopie temat , ale także mnie to interesuje , szczególnie że jestem świeżym posiadaczem Opelka ... Jak wygląda to cenowo.
<<

kasza

Dołączenie: 10 Lis 2014 10:18

Post 26 Kwi 2015 18:55

Też chciałbym sobie coś takiego kupić aby sprawdzać gdzie porusza się dane auto. Na co zwracać uwagę przy jego zakupie?
<<

peki

Dołączenie: 12 Lis 2014 13:18

Post 27 Kwi 2015 16:38

Na dobrą sprawę, to nawet telefon z funkcją transmisji danych i włączonym GPS-em może pełnić funkcję lokalizatora GPS.
Ewentualnie zainwestuj w coś takiego: http://www.bron.pl/elektronika/lokaliza ... s-gsm-gprs
Zaleta jest taka, że ma dużą żywotność - nie trzeba codziennie ładować. Na też różne inne funkcje przydatne w lokalizowaniu osób i rzeczy.
<<

fixer

Awatar użytkownika

Dołączenie: 15 Maj 2016 20:02

Miejscowość: Wolanów

Post 06 Lis 2019 11:25

Lokalizatorów GPS jest sporo na rynku, można wybrać odpowiednie urządzenie w różnym zakresie cenowym. Problem w tym, że w ślad za zabezpieczeniami idą też złodzieje, którzy mają swoje zagłuszacze sygnału GPS. Trzeba więc poważnie przemyśleć, czy sam lokalizator to dobre zabezpieczenie. Najlepiej połączyć je z jakąś inną formą np. w postaci mechanicznej blokady na kierownicę. Albo wybrać profesjonalne urządzenie https://www.gpsguardian.pl/, któremu dedykowana jest zaawansowana platforma monitoringu GPS.

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości