Co myślicie o tym egzemplarzu? 2009, Jerzmanowice k. Krakowa

<<

gumol

Dołączenie: 12 Lut 2018 22:18

Post 12 Lut 2018 22:21

Co myślicie o tym egzemplarzu? 2009, Jerzmanowice k. Krakowa

Cześć.

Jak w temacie. Może ktoś go już oglądał? Cena wysoka jak na ten rocznik, przebieg niski, opowiadanie ciekawe :)

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-insi ... zqu3o.html

Dajcie znać :)
<<

MariuszLew

Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Maj 2013 20:13

Miejscowość: Warszawa - Bemowo

Post 13 Lut 2018 16:01

Re: Co myślicie o tym egzemplarzu? 2009, Jerzmanowice k. Krakowa

Profilaktycznie to dwumasy sie nie wymienia, pewnie „dziadek” spalił sprzęgło, poza tym skoro tak dbał o auto to czemu na wymianę oleju nie jeździł do ASO? Koszt 199 zł !. Taki był „perfekcyjny”, ze nakładki na śruby od kół pogubił?, jak sie dba o samochód, to na takie drobnostki zwraca sie uwagę. Cena stanowczo za wysoka, mimo przebiegu, przebieg to nie wszystko wg mnie, pytanie czy uszczelkę smoka wymienił?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Forum Opel Insignia poleca:

<<

Andrew

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Lis 2010 11:09

Miejscowość: Elbląg

Post 13 Lut 2018 16:42

Re: Co myślicie o tym egzemplarzu? 2009, Jerzmanowice k. Krakowa

Całkiem fajna Insia za całkiem przesadzone $$$$ ;)
Jeśli to prawda z tym właścicielem, przebiegiem i stanem to pewnie można zakwalifikować jako okazję ale na pewno nie za takie pieniądze.
Swoją Cosmo z 2010r z przebiegiem 100 tys.(pierwszy i jedyny właściciel i też dziadek ale trochę młodszy ;) )chciałem sprzedać w grudniu za 40k i byli chętni ale się rozmyśliłem :D i dalej poganiam.
Także jeśli jest pole do negocjacji to pewnie warto spróbować. Bajer sprzedających bezcenny :lol:
COSMO cdti, 160 kucy, X.2010, 6,8l/100km

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Kupujemy Insignię

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości