Jutro z rana kupuję Insignię - pomocy

<<

luki_nni

Dołączenie: 14 Kwi 2018 20:36

Post 14 Kwi 2018 20:38

Jutro z rana kupuję Insignię - pomocy

Witam jestem tu nowy i jutro jade obejrzeć ten konkretny model, czy cos rzuca wam się podejrzanego w tym ogloszeniu?

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-insignia-auto-prywatne-bez-wkladu-ID6zKqZ1.html
<<

MariuszLew

Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Maj 2013 20:13

Miejscowość: Warszawa - Bemowo

Post 14 Kwi 2018 21:11

Re: Jutro z rana kupuję insygnię - pomocy

Wygląda obiecująco, trudno na podstawie tych zdjęć coś znaleść więcej niż napisał sprzedający, uszczelka smoka wymieniona - sprawdź czy udokumentowano ten „zabieg”, posprawdzaj podczas jazdy Flex drive czy usztywnia zawieszenie i czy szybciej na gaz reaguje. Przewody od wspomagania czy były wymieniane, czy rura turbo nie poci się, czy chłodnica wody od nowości czy wymieniał, jak nie to duże prawdopodobieństwo ze na Ciebie to przypadnie, no itd.,

Wysłane z iPhone X
Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Forum Opel Insignia poleca:

<<

luki_nni

Post 14 Kwi 2018 21:34

MariuszLew napisał(a):Wygląda obiecująco, trudno na podstawie tych zdjęć coś znaleść więcej niż napisał sprzedający, uszczelka smoka wymieniona - sprawdź czy udokumentowano ten „zabieg”, posprawdzaj podczas jazdy Flex drive czy usztywnia zawieszenie i czy szybciej na gaz reaguje. Przewody od wspomagania czy były wymieniane, czy rura turbo nie poci się, czy chłodnica wody od nowości czy wymieniał, jak nie to duże prawdopodobieństwo ze na Ciebie to przypadnie, no itd.,

Wysłane z iPhone X

Pieknie dzieki za te kilka wskazówek cos jeszcze sprawdzić np. z blacharki w życiu nie stałem przy insygni i nie mam pojęcia o tym aucie
<<

MariuszLew

Awatar użytkownika

Post 14 Kwi 2018 22:00

Z blacharki to zwróć uwagę na wnęki drzwi tam gdzie kable wychodzą z karoserii bo lubi się tam rdza pojawić, obejrzyj pod tym kątem wszystkie drzwi. A reszta to albo miernik lakieru albo dobre oko. Przedni zderzak powinien mieć odpryski, jak nie ma to malowany, chyba że większość tras po mieście jeździła, a to z kolei na DPF nie jest za „dobre” bo nie wiadomo jak sprzedający „pilnował” wypalania DPF. A jeszcze zerknij czy oleju w silniku nie za dużo, bo jak przerywał wypalanie to ropa „szła” do silnika i olej to tylko z nazwy jest

Wysłane z iPhone X
<<

luki_nni

Post 15 Kwi 2018 14:54

Re: Jutro z rana kupuję Insignię - pomocy

Odradzam zrobiłem 200km w jedna stronę żeby zobaczyć 1470mikronow na mierniku - szrot!!! Przez tel miał być malowany tylko zderzak przód i błotnik przedni o tylnym błotniku i drzwiach kierowcy i tylnich kolega zapomniał auto po konkretnym szlifie bocznym. A 157 tys przebiegu może miało 8 lat temu
<<

P405

Dołączenie: 19 Wrz 2011 17:01

Post 15 Kwi 2018 15:24

Nie Ty to ktoś inny kupi full wypas za śmieszne pieniądze. Takie polskie realia.

Wysłane z mojego NX551J przy użyciu Tapatalka
<<

MariuszLew

Awatar użytkownika

Post 15 Kwi 2018 19:11

luki_nni napisał(a):Odradzam zrobiłem 200km w jedna stronę żeby zobaczyć 1470mikronow na mierniku - szrot!!! Przez tel miał być malowany tylko zderzak przód i błotnik przedni o tylnym błotniku i drzwiach kierowcy i tylnich kolega zapomniał auto po konkretnym szlifie bocznym. A 157 tys przebiegu może miało 8 lat temu

Doświadczyłeś sam jak taka „okazja” wygląda, lepiej zwiększyć budżet i poszukać coś pewnego. Osoba która od mnie kupiła Insignię prawie 2 tygodnie temu, jak tylko ją zobaczyła, zanim zrobiliśmy jazdy testowe, powiedziała, ze ją kupuje, że obejrzała tyle chłamu i złomu, że moja to była perełka, zapłaciła tyle ile chciałem, bez targowania.

Wysłane z iPhone X
<<

luki_nni

Post 16 Kwi 2018 09:50

To powodzenia życzę przy oglądaniu kolejnym naiwniakom. Skoro dzwonie do typa zapytać o to wszystko czego nie napisał w ogłoszeniu i mówi że błotnik przód i zderzak malowany a na lewym słupku przy tylniej szybie wychodzi 1470mic to już jest akcja pomijam cały bok kierowcy 160-700mic .

Pisze tutaj ku przestrodze żeby nawet nie zawracać sobie nim głowy. Pieniądze wydane na paliwo a tu szrot - powinien dostać z liścia na odchodne za mój czas i kase!

Tyle w temacie kolego Karolu mam nadzieje że to przeczytasz i nikt w życiu tego syfu od ciebie nie weźmie
<<

moto-zakup

Awatar użytkownika

Dołączenie: 16 Maj 2014 10:29

Post 25 Kwi 2018 09:45

Ale był cięty ? Czy szpachlowany na słupku ?
Profesjonalne przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner Opel Insignia - viewtopic.php?f=15&t=15448
<<

luki_nni

Post 27 Kwi 2018 08:25

moto-zakup napisał(a):Ale był cięty ? Czy szpachlowany na słupku ?

raczej cięty, bo fabryczna masa na łączeniu była kładziona od podstaw tak niechlujnie że nawet ktoś zapomniał posprzątać za sobą odcisków palców z tej masy :)

Na szczęście już kupiłem milion razy lepszy egzemplarz :)

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Kupujemy Insignię

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości