Sprawdzenie po nr. vin, nr. czesci, dostep do bazy OPLA

<<

kostek1906

Posty: 1

Dołączenie: 18 Sie 2018 07:54

Post 18 Sie 2018 07:57

Sprawdzenie po nr. vin, nr. czesci, dostep do bazy OPLA

Witam wszystkich serdecznie,
Posiadam dostep do bazy opla oraz dosc obszerna wiedze na temat opli/insigni.
Chetnie pomoge w znalezieniu czesci czy tez sprawdzeniu historii pojazdu po nr. vin, oraz ogólnych informacjach odnosnie insigni.

Cena do ustalenia indywidualnie.

Wiecej info mailowo lub poprzez forum
<<

Alex

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 1224

Dołączenie: 19 Sty 2013 00:00

Miejscowość: Iława

Post 18 Sie 2018 09:25

Re: Sprawdzenie po nr. vin, nr. czesci, dostep do bazy OPLA

Czy to jest reklama Twojej działalności ?

Forum Opel Insignia poleca:

<<

MarTech

Posty: 137

Dołączenie: 02 Kwi 2018 19:46

Post 18 Sie 2018 19:43

Re: Sprawdzenie po nr. vin, nr. czesci, dostep do bazy OPLA

Przede wszystkim jest to NIELEGALNE. Mając konto w systemie GM podpisuje się przez akceptację warunków użytkowania deklarację, w której zawarto zasady postępowania z informacjami zawartymi w systemie. Można to robić jako pracownik ASO ale dla ASO, lub jeśli ma się wykupioną subskrybcję jako warsztat niezależny, na zasadach jakie obowiązują ASO. Zwykły pracownik nie może czerpać z tego korzyści - prawa autorskie określone w ustawie się kłaniają w pas.

Dostęp do bazy części jest bezpłatny na przykład tutaj: https://opel.7zap.com/pl/car/

Fragment warunków użytkowania serwisu GME:

5. Wykorzystywanie udostepnianych informacji

5.1. Uzytkownik posiada prawo do wykorzystywania informacji zdobytych w Info Tech Portal tylko w zakresie profesjonalnego prowadzenia serwisu i przeprowadzania napraw, w ramach wlasnej dzialalnosci dotyczacej mechaniki pojazdowej. Uzyskane dane, w calosci lub czesci, nie moga byc w zadnej formie kopiowane lub rozpowszechniane bez uprzedniej, wyrazonej na pismie zgody firmy Opel. Zastrzezenie to dotyczy wszystkich danych — aktualnych i nieaktualnych.

5.2. Licencja moze byc uzytkowana jedynie w ramach prowadzonej dzialalnosci gospodarczej, zgodnie z informacja podana na wniosku i pod wskazanym, zarejestrowanym adresem prowadzenia tej dzialalnosci. Licencja nie moze byc przekazana osobom trzecim do uzytku komercyjnego ani prywatnego.

5.3. W razie nieautoryzowanego uzytkowania lub naduzycia Opel zachowuje prawo do natychmiastowego pozbawienia uzytkownika dostepu do systemu i do natychmiastowego wypowiedzenia umowy. W takim przypadku uzytkownik traci prawo do uzyskania zwrotu za oplacony, niewykorzystany okres subskrypcji i\lub podstawowe oplaty roczne. Firma Opel niniejszym zastrzega sobie prawo do dalszych roszczen odszkodowawczych.

(...)

15. Prawa autorskie, wlasnosc intelektualna

Informacje publikowane w witrynie internetowej firmy (teksty, zdjecia, muzyka, grafiki, animacje, filmy itp.) i umowa z nimi zwiazana podlega ochronie prawa autorskiego. Powielanie, rozpowszechnianie, przekazywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie bez uprzedniej, wyrazonej na pismie zgody firmy Opel jest zabronione.

(PL)

Szczegółowo: https://www.gme-infotech.com/terms.html

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Kupujemy Insignię

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 34 gości