Co uważacie za kicz i tandetę ?

<<

peki

Dołączenie: 12 Lis 2014 13:18

Post 17 Sie 2015 14:58

Co uważacie za kicz i tandetę ?

Wiem, że o gustach się podobno nie dyskutuje, ale chciałbym zapytać o taką rzecz. Co, w tuningu wizualnym uważacie za tandetne?
<<

pawelwor

Dołączenie: 18 Lip 2015 17:36

Post 17 Sie 2015 17:52

Re: Co uważacie za kicz i tandetę?

Brewki i przesadzony laminat :mrgreen:

Forum Opel Insignia poleca:

<<

Alex

Awatar użytkownika

Administrator

Dołączenie: 19 Sty 2013 00:00

Miejscowość: Iława

Post 17 Sie 2015 19:00

Re: Co uważacie za kicz i tandetę ?

Temat rzeka. Wszystko wychodzi w praniu bo nie sposób spisać całej listy ;)
Rozumiem, że rozmawiamy tylko i wyłącznie o Insignii, skoro wątek znalazł się w tym dziale ?
<<

eugen

Dołączenie: 27 Lut 2015 12:41

Post 19 Sie 2015 13:21

Najbardziej mi się nie podobają te kiczowate zmiany, czyli samodzielne ściemnianie szyb - co zwykle przynosi kiepski efekt. Wkurzają mnie również te dziwne światełka montowane gdzie popadnie. Samochód staje się swoistą choinką. Jeżeli tuningować auto, to z klasą, gustownie.
Polecam zapoznać się z tym wpisem: http://www.motocorner.pl/tuning-optyczn ... -w-tlumie/ - rzeczywiście temat rzeka i studnia bez dna.
.sssss
<<

mxw

Dołączenie: 14 Lip 2015 19:54

Miejscowość: Poznań

Post 22 Sie 2015 12:53

peki napisał(a):Co, w tuningu wizualnym uważacie za tandetne?

Tandetne? Chmmm, wg mnie to przede wszystkim kwestia gustu i jak właścicielowi jakiś tam mod się podoba, zrobił go sobie i stać go było na to - to jego sprawa.

Natomiast jest jedna rzecz, której bardzo nie lubię - przyciemnianie lamp, szczególnie tylnych.

Już nie raz zdarzyło mi się awaryjnie hamować za jakimś kur*duplem albo golfem jedynką na glebie, bo w słońcu nie było widać jego świateł stopu albo migaczy.

Przy czym przy takich gruchotach to jeszcze zrozumiem - bieda, i właściciela nie stać na jakieś inne mody, więc psiknie motipem i czuje się wyróżniony - ale tutaj w Insigniach niestety też widzę takie kwiatki i teksty "przyciemniłem, świeci tak samo". :-\

Oj, nie popieram - nic po przyciemnieniu (folią czy farbą) nie świeci tak samo, szczególnie w ostrym słońcu gdy wszyscy mają jeszcze okulary przeciwsłoneczne na nosie. Sprawdzcie sami.

pozdro.,
mxw.

Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.
<<

kiego

Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Gru 2012 13:11

Miejscowość: Sheffield/Brodnica

Post 24 Sie 2015 10:06

Faktycznie temat rzeka, ale osobiście chyba najbardziej mnie drażnią "odpustowe"zaciski , oraz chińskie DRL montowane bardzo fantazyjnie.....
Insignia 2.0 cdti 204km,2012r-historia
Antara Cosmo Navi 2.2CDTI 223 PS 483NM,
<<

vinisurf

Dołączenie: 22 Mar 2014 09:51

Miejscowość: Olsztyn

Post 26 Sie 2015 09:57

Chińskie DRL z marketu to mistrzostwo. Szczególnie mnie drażnią w słoneczne dni jak ich w ogóle nie widać. A najlepsze są te o barwie wpadającej w fiolet. Odpust pierwsza klasa.

nagar

Dołączenie: 06 Lip 2015 11:50

Post 28 Sie 2015 10:49

po pierwsze doklejane brwi nad lampami. porażka totalna :)
no i lakier a la ptaszek tweety. komu się taki podoba :?:
<<

Sabina896

Dołączenie: 18 Maj 2017 19:36

Post 18 Maj 2017 19:44

Mnie najbardziej denerwuję, gdy ktoś domaluje sobie na samochodzie jakiś numer czy inną ozdobę, dzięki której samochód ma wyglądać jak sportowy.

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Tunning wizualny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości