U kogo wynająć jacht na Mazurach ?

<<

peki

Dołączenie: 12 Lis 2014 13:18

Post 07 Kwi 2016 12:43

U kogo wynająć jacht na Mazurach ?

Witam wszystkich. Czy znacie może jakieś dobre firmy, w których będzie można wynająć sobie porządny jacht na Mazurach? Planujemy taki wypad w czerwcu
<<

Alex

Awatar użytkownika

Administrator

Dołączenie: 19 Sty 2013 00:00

Miejscowość: Iława

Post 07 Kwi 2016 12:54

Re: U kogo wynająć jacht na Mazurach ?

Mazury to duży obszar. Jakieś konkretne miejscowości ? Mam paru znajomych w Iławie (jezioro Jeziorak), którzy prowadzą takie usługi. Tylko nie wiem czy nie jest już za późno na rezerwację czegokolwiek na czerwiec. To jak domki na sylwestra na Krupówkach ;)

Forum Opel Insignia poleca:

<<

eugen

Dołączenie: 27 Lut 2015 12:41

Post 07 Kwi 2016 15:36

W czerwcu na Mazurach zaczyna się juz sezon. Widzę,że został niecały miesiąc tak wiec proponowałbym się pospieszyć bo mogą zostać same łódki których nikt nie chciał albo w wysokiej cenie. NIe polecam również czekać do ostatniej chwili i liczyć na to,ze wynajmiesz coś na miejscu. Raz tak ze znajomymi zrobiliśmy i łódka wprawdzie się znalazła ale w o wiele wyższej cenie niż jakbyśmy wynajmowali samodzielnie.
Możesz sobie zerknać na ta stronę
https://zegluj.pl/czartery/mazury

Już kilka razy wynajmowaliśmy tam łódź. Mają dobre ceny, ani razu równiez nie natrafiliśmy na nieuczciwy czarter. Są tam również dokładne zdjęcia każdej łodzi tak wiec wiesz co wynajmujesz.
.sssss
<<

Alex

Awatar użytkownika

Administrator

Dołączenie: 19 Sty 2013 00:00

Miejscowość: Iława

Post 07 Kwi 2016 16:18

Sezon żeglarski oficjalnie rozpoczyna się już w Majówkę, o ile pogoda na to pozwala.
<<

omnilort

Dołączenie: 04 Cze 2016 23:32

Post 04 Cze 2016 23:34

peki napisał(a):Witam wszystkich. Czy znacie może jakieś dobre firmy, w których będzie można wynająć sobie porządny jacht na Mazurach? Planujemy taki wypad w czerwcu

Z wlasnego doświadczenia i kilku przerobionych firm, które zajmuja się czarterem jachtów, moge polecić Ci firmę Korsarz, Która swoją siedzibę ma przy Jeziorze Ryńskim. Mam bardzo mile doświadczenia z ta firmą i mogę z czystym sumieniem Ci ich polecić. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat jakie jachty wynajmują i w jakich cenach to polecam Ci odwiedzić ich stronę firmową http://www.korsarz.mazury.info.pl/
<<

leokadia

Dołączenie: 15 Paź 2014 19:17

Post 16 Lip 2016 14:10

Wszystko zależy od tego jaki to ma być jacht. Jak to było w filmie jest taki "middle class", tanki "wysoki middle class" i taki "niski middle class". Na stronie https://aleo.com/pl/firmy/logistyka-spe ... ycja-wodna znalazłem jachty takie z "wysokiego middle class". Z mojego doświadczenia wynika ze często to co ma być "niskim middle class" ociera się o sprzęt niebezpieczny do użytkowania, a cena jest taka sama jak za "wysoki middle class".
Image
<<

eugen

Dołączenie: 27 Lut 2015 12:41

Post 09 Sie 2016 09:17

A nie lepszą opcją będzie wyjazd nad Jezioro Białe w Okunince? Fajne jezioro - może jachtu tam nie wynajmiesz, ale katamaran czy łódkę do popływania z pewnością tak.
.sssss
<<

AdamGral

Dołączenie: 27 Lut 2018 13:55

Miejscowość: Katowice

Post 05 Mar 2018 13:56

My ze znajomymi korzystalismy z uslug Dalpol wypozyczalnia jachtow moge polecic :)
<<

royce_

Dołączenie: 05 Maj 2018 14:01

Post 05 Maj 2018 14:07

Na Mazurach polecam w Rynie Szatanka, ma piękne yachty. Ew. polecam w tym temacie Mikołajki bądź Ruciane Nida. Tam z pewnością znajdziesz dużo porządnych jachtów, w końcu te miejscowości z tego żyją. ;)

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości