Opony na lato

<<

Alex

Awatar użytkownika

Administrator

Dołączenie: 19 Sty 2013 00:00

Miejscowość: Iława

Post 12 Lut 2018 20:57

Re: Opony na lato

Zależy czego wymagasz od opony. To jest klasa Premium, także różnice w czymkolwiek, w normalnym użytkowaniu, będą raczej minimalne. Na pewno Dunlopy mają to do siebie, że bardzo szybko się kończą.
Także napiszę, prawie jak wyżej - mam Pirelli PZero Nero GT i są ok. Zadowolony jestem z zakupu.
<<

P405

Dołączenie: 19 Wrz 2011 17:01

Post 12 Lut 2018 23:54

Obstawiam 5.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Forum Opel Insignia poleca:

<<

Andrew

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Lis 2010 11:09

Miejscowość: Elbląg

Post 13 Lut 2018 06:13

Ja od 2 sezonów pomykam na Primacy 3 i jest OK! Poprzednio Bridgestony, które sprawowały się dobrze ale szumiały za głośno. Z Goodyearów się wyleczyłem bo ślizgały mi się na mokrej nawierzchni. Niestety przez przeszło 30 lat posiadania różnych aut nie miałem nigdy laczków Dunlop czy Pirelli więc nie mam zdania na ich temat. Hm, chyba najcześciej jednak wybierałem opony od "napakowanego bałwanka" :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
COSMO cdti, 160 kucy, X.2010, 6,8l/100km
<<

michal22michal

Dołączenie: 24 Kwi 2015 14:25

Post 13 Lut 2018 15:22

Wymagania takie, żeby, /ogólnie mówiąc/ to była opona o jak najlepszych właściwościach bezpieczeństwa, pewnie z klasy premium wszystkie takie są, poza tym, żeby za szybko się nie ścierała, no i efektywność energetyczna jeśli te dane z etykiet są wiarygodne, to też im bliżej "A" tym lepiej, przyczepność na mokrej nawierzchni też im bliżej "A" tym pewnie lepiej będzie, im cichsza tym też wiadomo lepszy komfort jazdy, mam silnik 1.8 140 km, autostradami kilka razy w roku się jeździ, doszedłem do wniosku, że najlepiej kupić opony klasy premium, różnica w cenie nie aż taka wielka, a opony na kilka lat powinny wystarczyć.
Poprzednia

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Felgi i opony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość