Opony na lato

<<

marcinmg

Awatar użytkownika

Dołączenie: 03 Wrz 2017 12:59

Post 28 Maj 2018 09:38

Re: Opony na lato

Przecież napisałem, że nikogo nie namawiam i nie zamierzam wchodzić z tobą w żadną dyskusję, niektóre osoby tak maja nie to nie i koniec - przypomina to antyszczepionkowców czy innych fanatyków 8-)
Biturbo ST 2013 Cosmo
<<

lukasso

Dołączenie: 28 Maj 2018 14:11

Post 28 Maj 2018 14:25

Jeśli mowa o oponach to znalazłem fajny wpis dot. zmiany opon na lato: https://car-rental.pl/blog/wymiana-opon-na-co-zwracac-uwage/.

Forum Opel Insignia poleca:

<<

Andrew

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Lis 2010 11:09

Miejscowość: Elbląg

Post 28 Maj 2018 15:00

marcinmg napisał(a):Przecież napisałem, że nikogo nie namawiam i nie zamierzam wchodzić z tobą w żadną dyskusję, niektóre osoby tak maja nie to nie i koniec - przypomina to antyszczepionkowców czy innych fanatyków 8-)

Coraz bardziej mi się podobasz z tymi cennymi uwagami Kolego. Z "Tobą" powinieneś tak napisać - zwykła grzeczność. A co do antyszczepionkowców to chyba chybione porównanie. O ile w swojej karierze kierowcy przejeździłem kiedyś ze 100 tys. na oponach całorocznych i z 1,5mln km na sezonowych to mogę zabrać głos a nie teoretyzować tak jak w przypadku Twojego przykładu ze szczepionkami. Także to nie jest "nie to nie i koniec" ale lata praktyki .
Poza tym to ja też tylko wyraziłem swoją opinię w temacie jak i wielu innych, która akurat znacznie się różni od Twojej ale do Ciebie Kolego nic nie mam :D
Pozdrawiam
COSMO cdti, 160 kucy, X.2010, 6,8l/100km
<<

marcinmg

Awatar użytkownika

Dołączenie: 03 Wrz 2017 12:59

Post 29 Maj 2018 18:11

Cieszy mnie, że nie chcesz tego dłużej kontynuować, wiem że masz swoje racje ale też pamiętaj o postępie technologicznym i własnych odczuciach jako porównującego jazdę na sezonowych i wielosezonowych nowej generacji. Pozdrawiam.
Biturbo ST 2013 Cosmo
Poprzednia

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Felgi i opony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości